Promocja Robinhood za 1 mln USD do 7 maja 2020 r

Jak powiedział Biggie: „Nie ścigaj ich ... zastąp je”. Nie powiem, na którą kryptowalutę wszedłem i zobaczyłem zysk, ale zrobiłem coś, o czym wiedziałem, że jest złe i kosztowało mnie to około 500 jednostek. Nie będę podawać kryptowalut, którymi handlowałem, ponieważ nie chcę sugerować rekomendacji. Nigdy nie powiem Ci, co kupić lub sprzedać.


Musisz pozbyć się zarówno strachu, jak i chciwości, jeśli chcesz odnieść sukces jako trader lub inwestor. Dlatego większość ludzi zawodzi. Potrzebujesz twardych zasad dotyczących tego, kiedy będziesz wchodzić i wychodzić z transakcji, i nie możesz od nich odejść bez względu na wszystko. Brzmi łatwo, co? Dzieje się tak, jeśli o tym nie myślisz i nie dajesz się porwać emocjom. Jest to sprzeczne z tym, czego większość z nas została nauczona.

Chociaż nigdy nie chcesz, aby zyskowna transakcja zmieniła się w przegraną ... naprawdę musisz pomyśleć o tym, czego chcesz, czego potrzebujesz i dokąd zmierzasz. Wszystkie pytania wymagające przemyślenia i pracy z Twojej strony. Inwestor może być szczęśliwy, zarabiając 200 $ dziennie ... inny chce mieć 400 000 $ w ciągu 30 lat. Bądź ze sobą szczery.


To powiedziawszy, chcę porozmawiać o moim błędzie. Sprzedałem akcje ... teraz, kiedy pamiętam. Dostałem 50 $ i zarobiłem 350 $ ... to było ********. To było moje najmniejsze konto na Binance.us Odkupiłem większość udziałów i ogólnie nadal mam około 400-500 procent przewagi i stąd będę HODL. Mój błąd polegał na tym, że rzuciłem się z powrotem, gdy zobaczyłem bouyance. Wielki błąd, spadł gwałtownie. Powinienem był poczekać, aż może odbił się od 20 okresu średniej kroczącej od 200 średniej kroczącej. Oscar Valdez (technika chyba tak się nazywa) ... ale to mój styl, są miliony różnych stylów.


Gdybym myślał racjonalnie i nie bałam się, czekałbym, aż osiągnie 200 MA i wróci. Ale tak naprawdę nic nigdy nie idzie zgodnie z planem. Więc jakie są sposoby, aby nie dać się oszukać rynku lub go ścigać. Prosty.


Uśrednianie kosztu dolara. Dostałem się o godz. 06 centów. To była moja średnia cena. Sprzedałem za 0,37 centów ... ale poczułem się emocjonalnie i FOMO (strach przed przegapieniem wziął się w garść ... źle) i wskoczyłem z powrotem. Gdybym czekał, aż dojdzie do .20, mój średni koszt byłby były niższe. Tak, wciąż jestem na prowadzeniu ... ale na wyższym poziomie. Dodatkowo, jeśli sprzedasz w ciągu roku, zostaniesz uderzony wyższą stawką podatkową (nie cytuj mnie na ten temat, sprawdź przepisy podatkowe dotyczące kryptowalut) ... Chciałem złożyć roszczenie na rok. Tak można o tym myśleć, stawiając roszczenie.


Osobiście uważam, że należy inwestować i zapomnieć o tym, chyba że wzrośnie o jakąś astronomiczną kwotę ... wtedy oczywiście spieniężysz. I zapomnij o tym. Nie wracaj ... idź dalej.

Więc kupujesz za 0,30. To jest twoja średnia, spada do 0,10, dodajesz do swojej pozycji, twoja średnia zapłacona cena to 0,20 ... widzisz, w ten sposób nie tracisz swojego gówna, gdy staje się wolit; le. Potraktuj to jak okazyjne zakupy w koszu. Kiedy odbije się od 200 lub 20 ema, planuję trochę dołożyć. Trochę tu, trochę tam ... w nazwie gra infrastruktura. To wcale nie jest takie poważne, tylko pięć akcji tu i tam ... dodaj do swoich pozycji, jakby to była skarbonka ... nie patrz na to ... idź dalej, weź mały zysk, kiedy chcesz ... .. będzie tam jutro. Jak zawsze, zanim zaryzykujesz swoje pieniądze, przeszkol i skonsultuj się z doradcą inwestycyjnym. To jest przeznaczone wyłącznie do celów rozrywkowych i / lub edukacyjnych. Mam nadzieję, że to pomoże. Och, dołącz do Robinhood przez moją stronę. Trwa promocja o wartości 1 miliona dolarów, więc dołącz i polecaj znajomym.


Lub jeszcze lepiej, dołącz, klikając poniższy link:

Tak, to jest link komercyjny i otrzymam rekompensatę finansową, jeśli dołączysz do Robinhood lub użyjesz któregokolwiek z linków partnerskich na mojej stronie.

0 views0 comments

Recommended Crypto Services

webull_edited.png

Don't miss your chance of claiming free stocks! Simple trading. Join Now.

Simplest way to send and receive money. Now buy stock and Bitcoin...also you can send and receive BTC. Join Now.

robinhood_edited.png

Robinhood perhaps the fastest, easiest and cheapest way (free) to by Cryptos. Join for 2 Free stocks. Join Now.

binance_edited_edited.png

Lots of pairs, easy in and out of pairs. Join Now.

coinbase_edited_edited.jpg

An industry leader, the interface couldn't be simpler, but only major cryptos. Join Now.

kraken_edited_edited.jpg

Commission fees are high, and the swapping, buying and selling of cryptos is way clumbsy, (Puts the krak in Kraken) But you can get in and out and set Take Profit and S/L levels easily. Join Now.

phtemex1_edited.jpg

Professional Level Crypto trading with high leverage, Complex platform. So you can lose your money quickly or make a lot if you learn the platform and are a pro trader. If not a pro, stand back.

Sponsor or Shop Brego.com

kisspng-walmart-logo-advertising-coupon-

Bitcoin

Ethereum