Propagace Robinhood v hodnotě 1 mil. $ Do 7. května 2020

Stejně jako Biggie Said: „Nehaňte je ... nahraďte je.“ Neřeknu, do kterého kryptoměny jsem se dostal a viděl zisk, ale udělal jsem něco, o čem jsem věděl, že je špatně, a stálo mě to asi 500 jednotek. Nebudu uvádět kryptoměnu, s níž jsem obchodoval, protože nechci naznačovat doporučení. Nikdy vám neřeknu, co koupit nebo prodat.


Pokud chcete být úspěšným obchodníkem nebo investorem, musíte zahnat strach i chamtivost. Proto většina lidí selhává. Potřebujete přísná pravidla pro to, kdy vstoupíte do obchodu a opustíte jej, a nemůžete se od těchto pravidel odchýlit bez ohledu na to, co se děje. Zní to snadno, hm? Je to, pokud na to nemyslíte a nenecháte se zmást emocemi. Je to v rozporu s tím, co se většina z nás učila.

I když nikdy nechcete, aby se ziskový obchod změnil na ztracený ... musíte opravdu přemýšlet o tom, co chcete, co potřebujete a kam jdete. Všechny otázky, které vyžadují přemýšlení a práci z vaší strany. Obchodník může být šťastný, když vydělá 200 $ / den .... další chce mít za 30 let 400 000 $. Buď k sobě upřímný.


To znamená, že chci mluvit o své chybě. Prodal jsem akcie ... teď, když si pamatuji. Vstoupil jsem s 50 dolary a vzal jsem zisky na 350 dolarech ... bylo to ********. To byl můj nejmenší účet na Binance.us Koupil jsem zpět většinu akcií a celkově mám stále náskok asi 400-500 procent a odtud budu HODL. Moje chyba byla, že jsem spěchal, abych se vrátil, když jsem viděl bouyance. Velká chyba, propadla se. Měl jsem počkat, až se možná odrazí od klouzavého průměru 20 období od klouzavého průměru 200. Oscar Valdez (technika, myslím, že se tak jmenuje) ... ale to je můj styl, existují miliony různých stylů.


Kdybych přemýšlel svou racionální myslí a nebál jsem se, čekal bych, dokud to nepovede k 200 MA a nevrátím se zpět. Ale nikdy nic nejde podle plánu. Jaké jsou tedy způsoby, jak se nenechat trhnout trhem nebo ho honit. Jednoduchý.


Průměrná cena dolaru. Vstoupil jsem **** v. 06 centů. To byla moje průměrná cena. Prodával jsem za 0,37 centu ... ale dostal jsem emoce a FOMO (strach ze ztráty se ujal ... špatný) a skočil jsem zpět. Kdybych čekal, až to bude 0,20, moje průměrná cena by byla nižší. Ano, jsem stále vpřed .... ale ve vyšší třídě. Navíc, pokud prodáte do jednoho roku, dostanete vyšší daňovou sazbu (neuvádějte mě, podívejte se na pravidla krypto daně) ... chtěl jsem uplatnit nárok na rok. To je způsob, jak o tom přemýšlet a uplatnit nárok.


Osobně se domnívám, že by se mělo investovat a zapomenout na to, pokud se nezvýší o astronomickou částku ... pak samozřejmě vyděláte. A zapomeň na to. Nevracejte se ... pokračujte.

Takže koupíte za 0,30. To je váš průměr, jde dolů na 0,10, přidáte k vaší pozici, vaše průměrná zaplacená cena je 0,20 .... vidíte, tak neztratíte hovno, když se stane voliti; le. Přemýšlejte o tom jako o výhodném nakupování. Když se odrazí od 200 nebo 20 ema, mám v plánu přidat trochu. Trochu tady, trochu tam ... v názvech hraje infrastruktura. Není to tak vážné, jen pět akcií sem a tam .... přidejte své pozice, jako by to bylo prasátko .... nedívejte se na to ... pokračujte, vezměte si malý zisk, když chcete .. ... bude tam zítra. Než budete riskovat své peníze, jako vždy vycvičte a poraďte se s investičním profesionálem. Toto slouží pouze pro zábavu a / nebo vzdělávací účely. Doufám, že to pomůže. Připojte se k Robinhood prostřednictvím mého webu. Mají promo akci v hodnotě 1 milionu dolarů, takže se připojte a doporučte své přátele.Nebo ještě lépe, připojte se kliknutím na odkaz níže:

Ano, toto je komerční odkaz a budu finančně kompenzován, pokud se připojíte k Robinhood nebo použijete některý z přidružených odkazů na mých stránkách.

0 views0 comments

Recommended Crypto Services

webull_edited.png

Don't miss your chance of claiming free stocks! Simple trading. Join Now.

Simplest way to send and receive money. Now buy stock and Bitcoin...also you can send and receive BTC. Join Now.

robinhood_edited.png

Robinhood perhaps the fastest, easiest and cheapest way (free) to by Cryptos. Join for 2 Free stocks. Join Now.

binance_edited_edited.png

Lots of pairs, easy in and out of pairs. Join Now.

coinbase_edited_edited.jpg

An industry leader, the interface couldn't be simpler, but only major cryptos. Join Now.

kraken_edited_edited.jpg

Commission fees are high, and the swapping, buying and selling of cryptos is way clumbsy, (Puts the krak in Kraken) But you can get in and out and set Take Profit and S/L levels easily. Join Now.

phtemex1_edited.jpg

Professional Level Crypto trading with high leverage, Complex platform. So you can lose your money quickly or make a lot if you learn the platform and are a pro trader. If not a pro, stand back.

Sponsor or Shop Brego.com

kisspng-walmart-logo-advertising-coupon-

Bitcoin

Ethereum